Privātuma politika

Pēdējās izmaiņas datums: 10.09.2023

Šajā privātuma politikā ir norādīts, kā mēs, Kalniempari Viesu nams (turpmāk tekstā – “mēs”, “mūsu” vai “mums”), vācam, izmantojam un aizsargājam informāciju par mūsu tīmekļa vietnes apmeklētājiem (turpmāk tekstā – “jūs” vai “lietotāji”) https://kalniempari.com.

Piekļūstot vai izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat šīs privātuma politikas noteikumiem. Ja jūs nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzu, neizmantojiet mūsu tīmekļa vietni.

1. Informācija, ko mēs vācam

Mēs nevācam personīgu informāciju, piemēram, vārdus, e-pasta adreses vai tālruņa numurus, no apmeklētājiem, ja viņi to mums brīvprātīgi nepiedāvā.

Tomēr mēs izmantojam trešo personu pakalpojumus, piemēram, Google Analytics, kas var vākt ne personisko informāciju, piemēram, IP adreses, pārlūka veids, apmeklējuma datums un laiks, kā arī citu standarta tīmekļa žurnāla informāciju.

2. Sīkfaili

Sīkfaili ir nelieli teksta faili, kurus jūsu datorā vai ierīcē ievieto apmeklētās tīmekļa vietnes. Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu lietotāju pieredzi un analizētu tīmekļa vietnes datplūsmu.

Jūs varat atteikties pieņemt sīkfailus, mainot savas pārlūka iestatījumus. Tomēr tas var ietekmēt jūsu spēju piekļūt vai izmantot dažas mūsu tīmekļa vietnes daļas.

3. Informācijas izmantošana

Informācija, ko mēs iegūstam ar Google Analytics, palīdz mums saprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar mūsu tīmekļa vietni, ļaujot mums uzlabot lietotāju pieredzi un optimizēt saturu.

4. Saites uz trešo personu tīmekļa vietnēm

Mūsu tīmekļa vietnē ir saites uz trešo personu tīmekļa vietnēm, piemēram, booking.com. Spiežot šādas saites, jūs tiksiet novirzīts uz attiecīgās trešās puses tīmekļa vietni. Mēs neesam atbildīgi par trešo personu tīmekļa vietņu privātuma praksi vai saturu. Ieteicams izlasīt jebkuru apmeklēto trešo personu tīmekļa vietņu privātuma politikas.

5. Drošība

Lai gan neviens tiešsaistes pakalpojums nav 100% drošs, mēs cenšamies aizsargāt jūsu informāciju. Iesakām izmantot drošu interneta savienojumu un nodrošināt, lai jūsu ierīcē nebūtu vīrusu un ļaunprātīgas programmatūras.

6. Izmaiņas šajā privātuma politikā

Laiku pa laikam mēs varētu atjaunināt šo privātuma politiku. Kad to darām, mēs publicējam atjaunināto versiju šajā lapā un atjaunojam “Pēdējās izmaiņas datumu”. Turpinot izmantot mūsu tīmekļa vietni pēc izmaiņu publicēšanas, jūs piekrītat šīm izmaiņām.

7. Sazināties ar mums

Ja jums ir jautājumi par šo privātuma politiku vai mūsu praksi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected]